Lliga escolar

Cros Escolar / Prebenjamí Femení

Ranking

Nom Escola Vic Eula Quir Calld Prats Comt SBG StFel tore Tona Folg Total
101 FARNERS VIÑAS CAPDEVILA ABAT OLIBA 8 8 8 8 8 8 7 55
102 VALETINA SAUQUET I MAS COMPTES LA CAMBRA / CA VIC 12 10 10 12 10 12 10 12 12 12 10 122
103 ELNA RUBIO ROTA WALDORF LA FONT 7 6 4 6 7 30
104 VINYET SAÑAS CAPDEVILA LLUÇANES / CA VIC 1 1 3 3 3 5 5 6 7 2 36
106 MALAK KHARBOUCH . ABAT OLIBA 5 5 5 7 7 7 8 44
108 LUCÍA PEÑA POUS ESCOLA ST MARC 6 3 4 13
109 LAURA POOLE . FORTIA SOLÀ 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 15 165
110 ANNA POOLE . FORTIA SOLÀ 10 12 12 10 12 10 12 10 10 10 12 120
111 ABRIL MIRALPEIX MATEU ST MIQUEL DELS SANTS 4 4
112 NAIA BODELON SALGUERO STA BARBARA 3 2 5 4 5 6 25
113 MARTINA FONT MARTINEZ MARTA MATA 2 2 1 1 2 8
114 ITZIA BUSQUETA PUIGORIOL GAFARRO 4 4
115 IRATI GUTIERREZ QUEROL ESCOLA GAFARRO 7 7
116 ANNA ALIS ROIG ESCOLA GAFARRO 1 1
117 ÈLIA SAUQUET COMELLAS ESCOLA GAFARRO 3 3
118 MARION SALARICH COLL SEGIMON COMAS 1 1
119 ANNA MORODO RINCON SEGIMON COMAS 1 1
120 JÚLIA PEREZ LLORET SEGIMON COMAS 6 6
121 JANA RAIG VILLENA EL ROURE GROS 1 1 3 4 9
122 CLARA FONT COMA SEGIMON COMAS 1 1
123 QUERALT FERRER BOSCH MARTA MATA 1 1
124 MAGALÍ CARRERA MARCO COMPTES LA CAMBRA 1 2 3
125 LAIA VILARGONTER BAJO SEGIMON COMAS 7 7
126 MAGALÍ CRIACH PEREZ JACINT VERDAGUER 1 1 5 7
127 BLANCA CUTRINA MOSULL FORTIÀ SOLÀ 2 2 4 3 5 6 3 25
128 BERTA ALEMANY SUBIRATS ESCOLA ST MARC 6 6
129 AINA RODRÍGUEZ HOMS ESCOLA SANT MARC 1 1
130 FIONA TAÑA LOPEZ ESCOLA SANT MARC 1 1
131 SÍLVIA ROSET TERRICABRAS FEDAC PRATS 1 1
132 NÚRIA RIU COSTA LLEVANT-ORISTÀ 5 8 13
133 ABRIL PAPELL SERRA COMTES LA CAMBRA 1 1
134 JOANA CANAL VILÀ LA MONTJOIA 4 4
135 GAL·LA CEREZO DEGES LA MONTJOIA 1 1
136 ELIA VILASECA CASANOVAS LA MONTJOIA 3 3
137 DARA RIBA LAZARO ELS ROURES 6 6
138 ARLET BALLÚS SANCHEZ ELS ROURES 4 4
139 ELIA RAMON MIRO VALL DEL GES 7 8 8 23
140 IRINA JUANOLA FERNANDEZ FORTIA SOLA 1 1
142 PAULA LOPEZ PRADOS FORTIA SOLA 1 1
143 BERTA OLLER GALLEGO FORTIA SOLA 8 8
144 HELENA JURADO GUIARO FORTIA SOLA 1 1
145 CARLOTA AUMATELL ROVIRA FORTIA SOLÀ 4 4
146 PAULA JORDA FARRES JOAN MARAGALL 2 1 3
149 Laia Estrany L'Era de Dalt 3 3
150 MARIA ARUMI SALA MOSSEN CINTO 1 1
151 MURIEL SERRA MAS MOSSEN CINTO 6 6
152 EROLA ANDREU CONILL MOSSEN CINTO 1 1
153 FARNERS FONTDEVILA DACHS MOSSEN CINTO 5 5
154 LAIA BERNAL . MOSSEN CINTO 1 1
155 MARTINA CERVERA FONT MARTA MATA 7 7
156 ONA ROVIRA LLACER ST MIQUEL DELS SANTS 4 4

By signing up, you agree with our Terms of Service & Privacy Policy